merhaba_diyin

biz_kimiz

hakkimizda

Hilal Galvaniz Mobilya has been established in 1994 as Co. LTD. and it continues its activities with their vision which is “quality is our future”. Their mission is use technology efficiently and effectively in their production and maximize customer satisfaction by offering highest quality products and services.

In the garden furniture sector, it maintains its rightful place in both domestic and foreign markets by producing from iron and aluminum from various product groups with the Carmen Outdoor brand. As a result over 25 years sector experience, exporting their outdoor furnitures more than 25 countries and as Carmen Outdoor succeeds its place amoung the leading worldwide outdoor furniture manufacturers.

carmen outdoor kurumsal

Our Quality Concept


Quality is Our Future ...

Perfect Design

Tasarımı, kendini ifade etmenin bir yolu olarak gören Carmen Outdoor Design, çizgi üstü ve modern tasarımlarıyla kendine özgü güçlü bir dizayn dili oluşturuyor.

Customer Focused

Carmen Outdoor Müşteri odaklılığı, müşteri memnuniyetini daima göz önüne alarak; müşterilerine hak ettiği düzeyde yani en yüksek kaliteyi, en iyi tasarımı sunarak en iyi hizmeti vermeyi hedefler.

Corporate Service

Carmen Outdoor kendi sektöründe 27 yıldır edinmiş olduğu bilgi, birikim ve müşteri memnuniyetleri ile sadece ürünlerini değil
müşterilerine kurumsal hizmetini de sunmaktadır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye Gizlilik Politkamız ve Çerez Uyarısı metinlerinden ulaşabilirsiniz.
Okudum, Anladım.